| gratyela a întrebat:

Am un prieten il cam plac dr el este din alt oras si este fiiul lui diriga unde ne puten intalni este la dansuri neam cam distrat la un concurs am baut etc dr nu stiu daca ii place de mine. ce sa fac? acum ar trebui sa mergem intr-o excursie.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e din alt oras sa poate sa umble cu mai multe fete. E caz pierdut.

| Aleqa a răspuns:

Sincer,daca nu e mereu langa tine,nu cred ca a inceput sa te placahappy
Daca va intalniti la dans...e O.K, poate asa ajunge si el sa te placa.
Deci, Baftakiss