| dreams a întrebat:

am cunoscut de ceva vreme o fata, si ma cucerit complet, am inceput prin a o invita in oras sih am facut greseala in ai spune la prima intalnire cai plac(ceva ce nu fac si n-am facut niciodata) peurma sa nimerit ca un pr comun sa vina sa stea la mine asa neam petrecut weekend impreuna si am inceput sai plac, problema se pune ca am iesit cu ea in fiecare saptamana mereu undeva diferit a vazut cum sunt in cercul meu un nebun petrecaret de gasca alea aleahappy am incercat sa o sarut (am pacalito cu unu din modurile gen inchide ochii am o surp) si mia sarit in cap ca ar trebui sa ne cunoastem mai bine insa eu ma grabesc si nu am mai incercat doar am scos-o in oras neam distrat. pana intr-o zi cand am scos-o undeva si am intrebat-o daca e vreo sansa sa fim inp si ma ocolea cu privirea pana cand am luato de mana si atunci a inceput sa se uite la mine si mi-a zis pana intr-un sfarsit ca numi poate zice Nu pentru ca nu ar vrea sa ma piarda (cai plac cum ma comp cu ea cum sunt eu cum gandesc ca nu sunt ca restul baietilor ) dar a zis ca nici Da nu poate zice pentru ca tine la mine putin peste limita ca la un prieten. insa dupa aceasta intalnire am mai iesit de cateva ori pana intr-o zi cand a vnt mama ei la maicamia cu niste treburi si din ziua aia a inceput sa ma evite ignore... si dupa 1 ex i-am zis ca am vazut ca asa si ca daca ea nu vrea decat sa fim prieteni si a zis cam da... si i-am sps ca nu o mai deranjez problema e a trecut ceva timp de cand n-am mai vb unu cu altu si ea imi place dar nu stiu ce sa facsad

4 răspunsuri:

Offf... ce poveste trista
incearca sa te mai bagi in seama cu ea dar nu cu chestii din astea. un mic"salut" sau "ce faci" ar putea incepe o discutie... nu o mai zapaci atat pe fata
sau poti sa uiti de ea? ea a fost sincera cu tine macar, cauta-ti alta
. asa sunt fetele. ea nu a vrut sa te supere
bafta!

| Georgix a răspuns:

Tare zetlaughing de acord cu tinelaughing

| zet_2572 a răspuns:

Nu stiu ce ai putea sa faci, dar SIGUR, nu-i trimite scrisori de dragoste, sau daca faci asta, nu le scrie tu... ar fi fatal!

| dasdasdasdasdasd a răspuns:

In primul Rand ai gresit prin a-i spune ca o placi (te corectez u ai spus ca-i placi) In general unele fete (mai dragute)cam au ce-si doresc mai ales un baiat. Iar daca u Nu`i trezesti putin interesul sa o lasi sa se intrebe oare ce vrei de la ea sa o tii in suspans Cam ii se ia, pentru ca majoritatea cauta ceva putin iesit din tipar fata de restul baietilor iar daca toti ar fi facut inaintea ta ca si tine iti dai seama. Oricum sfatul Meu ar fi sa nu o mai cauti pentru ca ai face si mai rau, daca chiar ar avea un interes fata de tine vei vedea un semn din partea ei,(un sfat)fii mai indiferent in viata, si din punctul meu de vedere a fost o copilarie faza cu sarutulbig grin