| gAbY_4517 a întrebat:

Am un tel nokia 5230 care mi-a fost furat daca puteti sa ma ajutati sa dau de el plz raman dator am inteles ca se poate nu stiu cum prin sateit cu un cod daca stiti mai mut contactati-ma :gaby_x2012 @yahoo.com

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Nu ai cum numa daca ai montat un chip in el ca la masini ca iti montez un chip in masina si daca o fura prin calculator tu printr-un singur buton opresti motor si incui masina de ci nu ai cum scuze da stai linistit ca ii un telefon fain da nu ii cesti ce sa plangi dupa dal draq si ia-ti altu mai misto