| clawgaby94 a întrebat:

Am un tel nokia n73 si l-am incarcat am ascultat muzica vreo ora si de la 4 linii cate avea am pus pauza la muzica si cand l-am scos avea numai o linie si scria baterie descarcata! Ce sa fac sa tina bateria si celelalte 3 linii :-s?

1 răspuns:
| Liptonel a răspuns:

Ti s-a intamplat de mai multe ori chestia asta, sau numai odata?
Cred ca totusi nu a facut atingere incarcatorul, cand il bagi mai misca de mufa, mai baga-l mai scoate-l. happy