| devil2279 a întrebat:

Deci, mi-am cumaparat telefonul Nokia asa 302 si singura problema pe care o am e bateria, pe net scria ca tine pana la 52 de ore la ascultat muzica si eu l-am incarcat aseara am ascultat vreo ora, doua muzica pe difuzor si se termina bateria adica mai aveam o liniuta.

5 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Trebuie sa astepti pana ce bateria intra in regim normal de functionare, din cate stiu ar fi trebuit sa scrie in manualul de utilizare... funda?

Răspuns utilizator avertizat
| coztel5437 a răspuns (pentru devil2279):

Difera...depinde de telefon

| pufies a răspuns:

Din câte știu dacă e pe difuzor ori vizionezi video-uri...se consumă mai repede(bineînțeles și dacă asculți muzică).
Sigur ai avut 4 linii la început? 2 ore de muzică e ceva, cred că s-a terminat la fix...

Răspuns utilizator avertizat