| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon lg gt405 cu o baterie LGIP-580N(, http://www.gsmnet.ro/......al--10739) si l-am folosit cam 6 luni dupa care bateria se descarca in mai putin de o zi, adica daca il incarcam seara, a doua zi pe la pranz era descarcat complet. Totusi am schimbat bateria cu una identica si aceeasi problema aveam plus ca bateria mea am pus-o pe un alt telefon lg gt405 si nu se mai descarca asa de repede. Deci la telefonul meu e problema dar nu stiu care ar putea fi cauza. Ajutati-ma si pe mine pentru a rezolva problema. Apreciez cel mai bun raspuns si rasplatesc cu funda.

2 răspunsuri:
| magazingsmro a răspuns:

Buna ziua,
Va recomand sa folositi site-ul www.servicegsm.ro si sa incercati sa vorbiti cu baietii de la unul din service-uri. Daca o sa aveti nevoie de acumulator, piese si accesorii gsm va recomand www.magazingsm.ro

| AlexinoRO a răspuns:

Dupa mine trebuie sa te duci sa il repari ca nu costa prea mult doar macar sa vezi daca telefonul mai e bun sau nu. Oriunde te poti duce cel mai bine de unde l-ai cumparat e pana in 50 lei maxim.