| MistarGoGu a întrebat:

1. Meseria la care VISAI in copilărie / adolescentă si s-a " lipit " de tine pana la urma?
2. Meseria la care VISAI dar din motive medicale, scolare sau financiare NU ai putut sa o faci?

8 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

1. Spadasin laughing). M-am nascut in secolul gresit aparent.

2. Bucatar. Dar din motive medicale a trebuit sa renunt. Nu am voie sa lucrez langa foc deschis.

| Lupică27 a răspuns:

1. Neavand o persoana care sa ma ghideze in copilarie nu am stiut niciodata ce vreau sa fiu, am crescut fara tata iar maica-mea singurul lucru la care s-a priceput cel mai bine era sa urle zilnic.
2. Am dat la armata si subofiteri si SGP, de repetate ori, de fiecare data luam probele cu note maricele dar de fiecare data eram nerepartizat, cine a dat la armata stie ce vorbesc, nu am picat nicio proba niciodata.
Acum am un loc de munca ok si imi merge bine, nu ma vait.

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Ahhhhh nasol! Bine ca doar urla *(? ) sau a trecut si la " masaje " cu curea sau coada de mătură? Atunci si mai nasol!

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Eh, pai na, cu alea se ocupa bunica-mea laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Cand am zis ca numai urla ma refeream ca nu a stiut sa comunice cu mine, sa creeze o legatura si sa ma indrume nu ca ma certa ca faceam ceva gresit, intelegi don Gogu?

| MistarGoGu explică (pentru Lupică27):

Pai inseamna ca Tatutu din serialu " Clanul " este mic copil! Ce arme " avea bunuta " in dotare? Curea, facalet, coada de mătură? Dădea tare la popou?

| Lupică27 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Hai ca ma omori cu astea don Gogu, daca vrei sa vezi un serial cu mafioti adevarati uita-te la umbre nu la clanul.

| MistarGoGu explică:

2. Mecanic de locomotiva pâna pe la 12 ani *( din cauza vederii )!
2. Pana pe la 20 -23 pilot de avion!
Tot la militarie si private security am ajuns!