| cacatu_5110 a întrebat:

Am urgenta nevoie de ajutor,, incerc sa joc cabal si nu ma descurc deloc am descarcat jocul mi-am facut cont si totusi nu merge sa ma loghez nicaieri cu contul,, ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene tu trebuie sa accesezi un link prn email de la cont sa vada aia ca vrei sa activezi contul happy

| AlexandruCro a răspuns:

Wow nimeni n-a raspuns la intrebarea asta din 2011 laughing imi fine trebuie sa intri pe mail acolo ai un mesaj de la cabbal si undva e un link pe unde scrie ceva cu active dai pe el ca trebuie sati activezi contul de la cabal ca sa ti mearga

| AlexandruCro a răspuns:

Eu l-am activat si imi zice ca nu stiu bune am incercat si pe site lor si acolo era bun doar cand ma loghez pe jock nu-mi merge si nu stiu ce sa fack