| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Am vazut mai de mult un film horror si numai stiu cum se numea.Era vorba despre o fata care gasise un jurnal in cimitir, si jurnalu ala implinea dorintele sau asa ceva.
Si prietenele ei au inceput sa moara...Chiar numai tin minte.:-s. Da' stiu ca una a murit innecata in propria voma. laughing

VA ROOOOG. Spuneti'mi cum se numeste filmul!?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Devil´s Diary-Jurnalul diavolului http://www.youtube.com/watch?v=5SxXTrDM7lU

3 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

Daca afli sa imi spui si miewinking

| Etelca a răspuns:

AAAA, mi-l amintesc.Se cheama Jurnalul diavolului. Daca nu ma crezi poti intra pe Google si scrii acolo,, jurnalul diavolului film"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(Devil's Diary)