| VladCosmin007 a întrebat:

Am vb cu prietena mea acum o saptamana mai exact luni si mi-a spus ca ma iubeste asa ca am decis sa fim iutibi. Dupa doar 2 zile si.a pierdut interesul, nu ma mai baga in seama, nu ma ia in brate nimic... nu imi spune ca ma iubeste. Ce sa fac? Nu i.am gresit cu nimic, culmea i-am cumparat tot ce a vrut ea si zilnic ii zic ca o iubesc, iar ea nu imi spund inapoi asta. Deci ce sa fac? Ea tocmai ce a facut 18 ani eu am 17(daca va ajuta cu ceva informatia asta). Stiu ca multi imi veti spune sa ma dezpart de ea, dar eu tot o iubesc foarte mult si as vrea sa revina la normal cum era acum o saptamana, vreau sa fiu in continuare cu ea. Nu mai pot manca, nu mai pot dormi din cauza ei. Ma simt foarte depresat mereu, orice as face ma gandesc la ea ce are cu mine.

Răspuns Câştigător
| Denianonim a răspuns:

E serioasa problema aici
Ori trece printr-o perioada mai dificila ori te-a mințit cand ti-a zis ca te iubeste. Dar nu are logica, arunci cand iubesti cu adevarat pe cineva nu te-ai comporta asa deci e ciudată fata asta...