| Daria1995 a întrebat:

Am vergeturi pe picioare. a venit vara si vreau sa port pantaloni scurtisad. Am incercat creme exercitii dar nimic nu merge! As vrea sa-mi ziceti cum as putea sa le ascund cand port pantaloni scurti Va rog frumos cel mai bun raspuns primeste FUNDA!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu poţi să le ascunzi, din cauza faptului că ai slăbit /te'ai îngrăşat rapid au început să apară.

| Tweetymrrr a răspuns:

Ai putea să încerci o astfel de cremă http://www.ivyss.ro/? tine=productview&pid=130729&csu=general>v=1&cex=115473&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=ro_gen_general_sem_google_1__vergeturi%20PE%20picioare&referrer=google_sem_115473&gkw=vergeturi%20PE%20picioare&gclid=CNuTh8-pzqkCFdAr3wodCls4Mg.
Baftă.

| Dianiis a răspuns:

Cateva sugestii generale care ajuta:
masajul cu o manusa sau perie de masaj pentru imbunatatirea circulatiei sanguine la nivelul pielii
aplicarea lotiunilor si cremelor pe zonele afectate mentin pielea supla si moale,
alimentele sanatoase pentru piele sunt cele bogate in vitaminele C si E, zinc si siliciu.
Si mai este o crema/lotiune,un fel de balsam de la Transvital, pe mai multe forumuri se vorbeste despre lotiunea asta, o gasesti in magazinele/farmaciile naturiste.Se numeste Balsam cu bitter suedez.Intra pe forumuri si o sa vezi ca multe femei vorbesc si afli mai multe.Si inca ceva acum ca este vara incearca sa bei cat mai multa apa si cat mai multe salate,o sa-ti fie foarte bine, o sa veziwinking. Daca te hotarasti sa iei balsamul mai intai sa intrebi si la farmacie daca poti sa il iei sa nu ai alergii, ceva de genu` si dupa daca totul este ok eu pot sa-ti spun doar succes>big grin