| danny15 a întrebat:

Am visat aseara ca am gasit doua pisici si erau ude, amandoua erau gri le-am invelit cu o patura si le-am dat de mancare.cine imi poate spune ce inseamna acest vis

Răspuns Câştigător
| jehadshd a răspuns:

De obicei,visele in care apar pisici au semnificatie negativa. Pisica reprezinta de obicei persoane in care sa nu ai incredere,oameni falsi,fatarnici,lipsiti de caracter, mincinosi sau ca vei fi lingusit, pacalit.In cazu tau poate sa semnifice 2 prieteni pe care tu ii consideri apropiati, dar care s-ar putea sa te minta sau sa nu fie ceea ce crezi tu ca sunt.Ai grija sa nu le dezvalui secrete, sau lucruri personale cu care te-ar putea santaja.Gandeste-te la posibili priteni-dusmani si ferestete.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| D4N13L a răspuns:

Salut Danny happy eu cred ca tu ai ''grija'' intr'un anume fel de cineva care iti face rau straight face daca esti zodia Taur e adevarat daca esti alta zodie nu stiu ce sa zic happy
Bafta!

| danny15 explică:

Da este adevarat alalta ieri prietenul meu ionut, a vb cu un prieten de-al lui spuneau sa se intalneasca la ora 10 ei comunicau pe facebook, iar eu am vazut, la ora 9:30 i-am spus sa mergem afara ne-am plimbat una si am mers spre casa, iar am ajuns in fata blocului la el si era prietenul lui statea jos in fata blocului iar cand el ne-a vazut a fugit repede in bloc si ii spun eu lui ionut cine era baiatul ala, iar eu stiam ca e prietenul lui dar ma prefaceam ca nu stiu, si ionut imi spune daca am vazut bine am tacut din gura i-am spus "hai ca ma duc acasa sal" am dat mana cu el si am plecat spre casa si in seara trecuta am avut acest vis.voi ce spuneti ce sa fac! va multumesc pentru raspunsuri