| Raluu01 a întrebat:

Aseara am visat ca pisica bunicii mele a nascut pisici colorate, dar aveau mai multe culori pe ele si erau culori aprinse : roz spre mov, albastru. Mi-o amintesc in special pe cea mov. Ce inseamna asta? :d Funda

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Pisica - pisica este manifestarea partii feminine din tine. Daca pisica este agresiva iti lipseste duiosia, blandetea, afectiunea si grija fata de ceilalti. Pisica e semn de tristete, de delasare, nesansa. Ai incredere in intuitia si sentimentele tale.

Culori - Culorile explica trairile psihice, care oglindesc ceea ce este esential despre starea sufleteasca a celui care viseaza. Dupa parerea unor talmacitori de vise, oamenii care au vise in culori dispun de mai mult temperament decat cei care viseaza totul alb-negru. Cine lucreaza cu culorile, va ascunde ceva, ceva ce nu ii place.

Violet [mov] - Visul prevesteste succes in activitatile tale, mai ales daca e sezonul violetelor.

Albastru - pace sufleteasca, optimism, perioada linistita, necesitatea de a lasa timpul sa rezolve lucrurile.

Cam asta inseamna acel vis al tau. happy

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Ca ai o imaginatie bogata, nu totdeauna visele semnifica ceva doar daca privesti totul stiintific tongue