| Loola19999 a întrebat:

Am visat ca ma sarutam frech cu un prieten,ne-am intalnit intamplator si ne-am sarutat, dar intre timp eram intr-o relatie cu cineva si am continuat sa ne intalnim dupa acel sarut. In viata reala nu vorbim mai deloc si abia ne salutam, iar eu am o relatie stabila de aproape doi ani si sunt foarte fericita. Ce ar putea insemna visul? Va rog...

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Visul nu inseamna nimic. Este o urmare a gandurilor sau actiunilor noastre de zi cu zi.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poate inseamna ca tu chiar vrei sa-l saruti pe baiatul respectiv? Sau... e doar un vis.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună, visul înseamnă că te-ai gânit mult la acel băiat, e doar un vis anume şi trebuie trata ca atare.

| Loola19999 explică:

French *
de fapt nu, nu ma gandesc la el, cum am spus am o relatie fericita cu altceva. Si nu m-am gandit niciodata la acel amic ca la o persoana importanta in viata mea. Sper sa fie doar un simplu vis. happy Multumesc.

| gaby_5433 a răspuns:

Visul tau inseamna ca te-ai gandit prea mult la acel baiat... Eu stiu ca visurile sunt filme ale creatiei mintii umane... Deci, eu te sfatuiesc sa nu te stresezi prea mult cu acel vis happy