| aripifrante a întrebat:

Am visat ca mi se canta imnul Romaniei! Ce poate sa insemne?straight face

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Daca te uiti la inregistrarile de la olimpiade de vara si de iarna din perioada de glorie a Romaniei vei vedea ce inseamna sa ocupi pozitia cea mai inalta pe podium si steagul tarii tale sa se ridice cel mai sus

3 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Nimic rau, cu siguranta!
nu`ti face griji big grin

| llucixxl a răspuns:

Patriot dă Patriot.

| 9988 a răspuns:

Daca esti in perioada in care ai luat bacu incearca si inscrie-te la academia militara... sigur ca vei lua examenul! laughing))