| EuLolla a întrebat:

Am visat intr-o noapte ca un baiat ma saruta(eu il plac putin) si de 3 ori la rand ca sarutam 3 baieti pe care ii cunosc de mult timp, dar eu nu ii plac. Oare inseamna ceva?

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Nu inseamna nimic scumpo! Visele nu sunt reale!
Sper ca te-am ajutat!

| mutascu a răspuns:

Sal EuLolla, o semnificatie a visului tau ar fi: "Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra..." mai multe explicatii poti gasi la adresa http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Sarut