| Deutsa_4004 a întrebat:

Anticonceptionalele Logest de la Bayer sunt bune? Adica ingrasa?

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Majoritatea NU ingrasa, ci dau pofta de mancare, pe care doar TU o poti stapani. happy
Asa se spune si despre vitamine ca ingrasa, NU e asa.
Provoaca o pofta de mancare, dar poate fi "invinsA"
Kisses :*

| foxi a răspuns:

Anticonceptionalele.toate au si efecte secundare! bune nu sunt niciunele!

| Pympyke a răspuns:

Nu ingrasa doar dau o pofta de mancare mare

| VicKeRS a răspuns:

Anticonceptionalele nu prea sunt bune, in plus nu sunt o metoda f eficace, pot avea si efecte secundare, nu poti evita o sarcina, si nici bolile cu transmitere sexuala, cat despre ingrasat: fiecare organism reactioneaza in felul sau, cel mai bine ar fi sa faci o vizita la un ginecolog.
Daca tot nu vrei sa ajungi pana acolo incearca jasmyne le gasesti la orice farmacie costa undeva pana in 35 de lei au un ambalaj galben.
Sper sa te ajute raspunsul meu.