| Vieriu_Lavinia_1996 a întrebat:

Antidot pentru plictiseala?

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Citeste o carte, incearca sa faci ceva grafica pe pc.Trebuie sa fie ceva care intr-adevar sa-ti placa.

| SweetMinion a răspuns:

Poti asculta muzica,poti citii o carte,poti desena, te poti uita la un film, cauta un serial pe calculator si dai cu vizionatul(toate sezoanele intr-o zi daca devi dependenta de el), iesi pe afara cu prietenii, scrieti temele(Doamne frerest) daca tot plictisita esti dupa ce ai incercat sa faci ceva din ce am scris mai sus

| mejustme99 a răspuns:

Un baiat laughing

| Darksidebb a răspuns:

Gaseste-ti un serial fain la care sa te uiti happy

| Vieriu_Lavinia_1996 explică:

Mejustme99 Am un baiat :3