| rebecabeia a întrebat:

Anul acesta termin clasa a 8 a si la ultima ora va trebui sa spunem fiecare cateva cuvinte (habar n-am ce o sa spun sad )
Imi dati iste idei va rog?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna!
Pai, trebuie sa fi sincera. Nu e nevoie sa intri in prea multe detalii si sa faci totul sa para prea dramatic.
Eu in a VIII-a am scris discursul de la serbarea de incheiere, evident acolo am avut mai multe de spus, dar daca e vorba sa spui in cateva cuvinte... ei bine incearca sa-ti arati recunostinta fata de persoanele care merita asta si mai ales fata de profesorii tai, caci buni sau rai s-au chinuit sa va invete cate ceva.
Traieste momentele astea caci sunt unice, eu, ajunsa la liceu, regret mult ca nu m-am bucurat mai mult de generala!
Take care!

1 răspuns:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Cum au fost toti anii astia petrecuti cu prietenii tai, probabil iti poti aduce aminte anumite momente haioase prin care ati trecut tu si prietenii tai. Sau poate vreo excursie ceva....sau mai bine cauta pe net un discurs amuzant daca tot nu ai idei.winking