| No0oName a întrebat:

anul acesta termin clasa a 8-a si avem "ultima ora de dirigentie" si trebuie sa inmanam cadourile profesorile, iar noi trebuie sa spunem cateva cuvinte despre profesor implicit despre materia sa, ar trebui sa fie ceva amuzant sau ceva de genu, eu as avea nevoie de o poezioara pentru profa de bio, dar nu am nici o idee, sugestii va rog!

2 răspunsuri:
| PUFULETDEGUMITZA a răspuns:

Incearca mai intai sa o descrii sufletesc si sa adaugi multe detalii despre materie, cum ca ti-ar fi placut...nu o descrie fizic prea mult caci unele persoane nu sunt cele mai reusite fiinte! Bafta!

| PUFULETDEGUMITZA a răspuns:

Incearca mai intai sa o descrii sufletesc si sa adaugi multe detalii despre materie, cum ca ti-ar fi placut...nu o descrie fizic prea mult caci unele persoane nu sunt cele mai reusite fiinte.Bafta!