| FaithGaga a întrebat:

Anul scolar e pe sfarsite si cea mai buna prietena a mea m-a anuntat ca de la toamna se muta la o alta scoala crying. Eu sunt super deprimat acum pentru ca imi pierd cea mai buna prietena care e mereu cu mine si nu mai am alti prieteni ca ea... crying Ce sa fac ca sa trec peste? Cum sa pastrez legatura cu ea tinand cont ca ea face naveta? Ce am putea face in ultima luna de scoala impreuna ca sa ne amintim unul de celalalt? crying
Funda!

P.S.: Mentionez ca sunt baiat.

1 răspuns:
| MERYE a răspuns:

Ati putea face o excursie intr-un loc frumos.sa treci peste nu e usor dar nu e imposibil, cu siguranta i-si v-a aminti de tine.i-ai nr de telefon, vorbiti pe mess.