| lslalals a întrebat:

Anul trecut m-am mutat la o noua scoală. Înainte sa mă mut la aceasta scoală, eu si cu (fosta, cred) cea mai buna prietena a mea, nu prea am mai vor it. Îmi e cumplit de dor sa stau cu ea sa mă distrez cu ea, si sa stiu ca îmi ei prietena adevarata.Cand ma gândesc ca as putea sa ii trimit un mesaj, sa o sun,îmi vine in minte ca eu sunt doar o amintire pentru ea.ce sa fac sa fim din nou prietene, măcar sa o vad si am cui să-i spun problemele mele? Îmi e cumplit de dor de ea, chiar daca sta in blocul vizavi de mine!

1 răspuns:
| unicornulfaraminte a răspuns:

Da i un mesaj randome. Gen "auzi, mai sti ceva de x? I am dat mesaj dar nu raspunde" si dupa din vorba in vorba vorbiti mai mult. Incearca sa faci sa para ca te ai schimbat, asa va fi interesata poate? mesaj pe prv si iti zic mai multe