| amnevoiedeajutr a întrebat:

Apelez la ajutorul si bunavointa voastra

Prietenul meu se va muta in california peste o saptamana, drept urmare am decis sa ii fac o mica surpriza. Am nevoie de cat mai multi oameni care sa se filmeze acasa, videoselfie iar in filmare sa zica " o sa-mi lipsesti " vreau sa fac un colaj cu toate videourile primite

As dori sa le primesc pe adresa mea de email ineedyourhelpvideo@gmail.com

Sper ca ma veti ajuta, vA multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce rost nu avem vreo legatura cu voi asta trebuie sa o faca prieteni vostri.

| Blamely a răspuns:

E mai bine să ceri oamenilor pe care îi cunoaște asta, nu are nici un fel de încărcătură emoțională venind din partea unor necunoscuți ca noi.

Răspuns utilizator avertizat
| lucian_2018 a răspuns:

E buna intentia ta, dar mai bine ii rogi pe prietenii lui sa faca asta. Asa, nu stiu cati o sa se filmeze pentru tine sau pentru prietenul tau pe care nu-l cunoastem. Succes

| xStixx a răspuns:

Nu ştiu dacă o să te ajute cineva cu asta, de ce nu faci tu un videoclip de 4, 5 minute, în care să-i spui câteva cuvinte ...nu ştiu, vezi tu şi la sfârşit să-i spui ' O să-mi lipseşti '.
Că aşa.mă îndoiesc că o să te ajute cineva.