| Viviana1238 a întrebat:

Are cineva un cont webkinz cu cod secret

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am eu, dar nu tiil dau daca nu facem un pact, imi dai si tu mie un cont member pe miss bimbo, clubpenguin, poptropica, sau stardoll, si trebuie sa ai grija de gradina 2, cea cu legume, nu ai voie sa atingi mobila, adica so muti sau so vinzi, ai voie sa ii schimbi hainutele animalelor, si mai trebuie sa-mi faci optiuniile pe care le primesti in fiecare zi: sa invarti roata weel of wow, fantana de dorinte( sunt la activitatiile zilei), si gradina lui marmelada,( inca o data punctez sa ai grija de legume, sa le uzi greblezi si daca sunt gata, sa ma anunti ca vreau sa le vand) sa ai grija si de animalute. vrei sa facem schimbul? idul meu este nicole_livadaru@yahoo.com, contacteaza-ma daca ai vrea cu toate regulile de mai sus

45 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

Răspuns utilizator avertizat
| LollypopMe a răspuns:

Www.forum.webkinzromania.ro

Intri si participi la concursurile rapide! :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am dar nu ti-l dau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite codul imi dai parola si numele de utili za tor 47kyulkr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pare rau si eu caut un cod daca vrei sa vorbim mesul meu e aniculae83

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar, proasta/prost ca tine. nu an mai vazut! Cn.sa iti de-a un cont si in plus nimeni mu te cunoaste! Daaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont cu 11animalute daca vrei contacteazama la bianca_maria206 sau la nr. 0244533262 si sa cauti pe cine cu numele bianca! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cod am eu dar nu stiu daca e bun :sea2fg2001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dati un cont cu un animal pasare va dau o funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu JK6754Nhj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am aici unu uite msacasa5sk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id: tatamare parola:cumpara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dar am folosit codul!big grin sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cer scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a eu un cont uite:munele de utilizator e d879mxll este si cod daca vrei sa vorbim id-ul meu e codruta_miss am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont poti sa i faci ce vrei si sa i schimbi parola ca doar nu i al meu. Contul este:0727000178.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EuX2HH263OXA