| vali_1330 a întrebat:

As avea o problema iubitei mele trebuia sa-i vina menstruatia pe data de 25 ale luni de 3 luni i-a intarziat cu cel mult 2 zile in prima zi cand trebuia sa-i vina stand pe wc a inceput sa-i curga cateva picaturi, a doua si a inceput sa-i curga numai chiaguri de sange toata ziua, a treia zi nu ia mai curs de loc nu inteleg ce se intampla as cauta un raspuns mai direct va multumesc

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o sarcina sau o dereglare hormonala. Trebuie neaparat sa mearga la un ginecolog cat mai repede, de preferat maine dimineata. Se poate confrunta cu un avort incomplet si orice zi de intarziere poate insemna risc crescut de infectie. Nu e de joaca, trebuie neaparat sa mearga la doctor maine.

| psiholoaga a răspuns:

S-ar putea sa fi avut o sarcina. Ar fi bine sa mergeti urgent la ginecologie.

mlm
| mlm a răspuns:

Raspunsul il poate da numai un ginecolog, sint posibile multe dar cel mai in masura sa va zica exact este ginecologul, nu mai stati sa mearga fugutza la ginecolog.Bafta.

| Alyyy a răspuns:

Poate fi o sarcina, sau, cine stie? duceti-va la un ginecolog happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai un consult gincologic poate spune ce s-a întâmplat cu exactitate.
Fuguța la medic.
Pa, pa.