| BruneTTe a întrebat:

As dori idei de cadouri pentru prietenul meu[pentru Mos Nicolae]. Ceva simbolic, micut, dragut. Funda la cele mai multe idei. O bratara ceva? Un bat? thinking Chiar nu am ideeei :-s

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca are masina:un breloc de chei! Daca fumeaza:o bricheta! Daca are bani multi:un portofel din piele naturala!

| cristi13 a răspuns:

Http://cadouri-pentru-amandoi.ro/2-pandantive-inox ar fi o idee acelea duble stii tu care se unesc...vezi daca iti place ceva...

| SashaGirl a răspuns:

Stii ceva eu am o idee poti sa ii ei un ingras micut sau o inimioara, un ursulet de pluss ceva, un CD cu melodia p[referata de el...ce vrei tu numai sa fie ceva frumostongue!

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Daca ai bani sa-l duci la munte. Daca vrei neaparat un cadou am eu niste sugestii:un medalion, un cd de muzica cu trupa lui preferată, o bratara de aur in stil barbatesc sau una de argint.

| EmoKiduu a răspuns:

Cel Mai simplu! big grin Il inviti la tine Faceti sex Apoi il bati cu Batul la fund...