| alexa a întrebat:

Buna
as dori si eu cateva idei de cadouri pentru un prietenul meu care in curand va face 20 de ani.ma gandeam la ceva mai dragut, mai unic, ceva ce nu ar primi de la toata lumea.
multumesc

Răspuns Câştigător
| Noname_6326 a răspuns:

O bratara, lantisor, inel de argint sau chiar aur(logic model barbatesc-adica simplu si mai grosut)
CD cu muzica lui preferata-DVD concertul live al trupei preferate-bilete la concertul trupei preferate(in caz ca vine in Romaniahappy )
De ce nu-l plimbi un weekend la mare sau munte(cheltuielile tale)happy
Poate are nevoie de un mobil nou si isi doreste un anumit modelwinking

Nu stiu.depinde si de banii disponibilibig grinhappy

6 răspunsuri:
| alexa explică:

@datoo sunt bune ideile tale si da, ne iubim, dar inca nu cred ca avem timp suficcient impreuna incat sa facem "prostii". stiu ca nu e nevoie de timp pentru a face asta, si ca amandoi ne dorim, dar nu stiu...ma gandeam insa si la ceva material sa aiba ceva amintire.stiu ca asta ar fi cea mai frum amintire de ziua lui:X, dar sa vedem.mersi mult pentru ideiwinking
@Noname iti multumesc mult pentru idei.chiar sunt interesante si o sa incerc sa vad ce aleg din toate asteabig grin

| alexa explică:

@meioana nu poarta lanturi de genu.doar poarta haine mai largi, de rapper...atat

| meioana a răspuns:

Cumparai un land din ala stil cum are cutzu din gradina, va fi fericit...eu menlaughingwinking

| datoo a răspuns:

Clipele cu persoana iubita sunt mai pretioase decat orice lucru material.
De ce nu incerci sa gasesti o modalitate de a pleca cu el undeva sa faceti niste "activitati" impreuna? Uite de exemplu sa mergeti undeva la iarba verde cu ceva bere si ceva amici(daca e). Cateva nebunii impreuna, un foc mai pe seara, niste "prostioare"(asta daca ai varsta potrivita ) si "pac" i-ai oferit o zi in care sa distrat, sa relaxat si l-a facut sa se apropie mai mult de tine.
Un lucru material nu cred ca l-ar apropia la fel de mult oricat de scump ar fi.Asta in cazul in care te iubeste. Daca nu te iubeste si sta cu tine "de vrajeala" atunci poti sa-i dai si "bani prinsi cu elastic" ca tot asa s-ar "bucura".
Sti cum este? Intr-o relatie trebuie sa stii sa pictezi cu culorile care le ai, prin combinatie mai creezi si alte "culori", mai accentuezi unele lucruri...etc.
Iubiti-va mult!

| oanna_7222 a răspuns:

Daca e reppar cumparai noul album Parazitii- tot ce e bun trebuie` sa dispara laughing

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Ai putea sa faci 2 tricouri, unul pentru tine si unul pentru el de ex pe al tau sa scrie "I love my boyfriend"cu o sageata spre el si pe al lui "I love my girlfriend"cu o sageata spre tine sau un tricou pe care ai scris ce simti pentru el si te-ai semnathappy si daca cumperi ceva micut, cauta cutii dinalea din ce in ce mai mari si umple-le cu confetii, fa-l sa isi caute cadoullaughing mrg. sper ca te-am ajutat :*:*:*aa si la multi ani pentru prietenul tauwinking