| thambor a întrebat:

As dori sa aflu dupa parerea voastra care este cel mai bun caracter la toate pe metin2.prin toate vreau sa spun lupte contra jucatori(pvp) lupte contra monstrilor(pvm). dau fundita celui mai complet si mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Clasamet:Sura,Ninja,Shaman,War...Sati explic:
Sura este cel mai bun ca te rupe daca ai de exemplu war de 75 un sura de 49 te poate bate la duel
Ninja are niste puteri nemaipomenite este bun si el si daca ai magiile P ii rupi pe toti dar desigur ca trebuie sa ai si armura si bijuterii bune
Shamanul este bun la lvl mare daca ai magii P dar din experienta mea nu prea este bun are un clopot si o magiile care sunt destul de bune dar shamanul in general este cam nasol
Warul este bun doar de la lvl 1 la 35-45 in rest cresti greu cu el si te iau toti de aceea l-am pus ultimul si cam atat stiu eu despre aceste caractere... Sper ca ti-am fost de ajutor! Bft! fundita? A si era sa uit poate vrei unmetin2 pe carel joc si eu se numeste val mondial uite siteul http://www.valmondial.fr/aragorn/ si daca e ceva vrei iteme sau altceva ma anunti ca eu ma numesc xGeorge ok?