| yama a întrebat:

As dori sa aflu si eu unde se afla un baiat internat, in ce spital. Dar nu stiu cum. Mentionez ca nu suntem rude, dar vreau sa aflu de starea acestuia. Daca aveti idee cum pot sa aflu. Nu am retinut nici numele lui prea bine, asa ca nu cred ca am sanse prea mari sa aflu ce s-a intamplat cu el.
Faza e ca mi s-a facut mila de el azi pana a venit sa-l ia salvarea deoarece din cate am inteles si-au batut joc de el niste baieti si l-au drogat. Stau si ma gandesc inca de la ora 1.30 de cand a venit salvarea, ce s-a intamplat cu el. Sunt foarte ingrijorat, desi stiu ca l-am lasat pe maini bune.
Va rog foarte mult sa ma ajutati. Sau daca cunoasteti un baiat de 14 ani (cel putin asa am inteles) pe nume (Petriscan sau Petrusca sau Patrascu, nu am inteles prea bine ca era foarte slabit si de abia vorbea)Daniel, care sta in zona Mihai Bravu (Bucuresti, bineinteles).
Chiar va rog foarte foarte mult sa ma ajutati sa-l gasesc sau sa dau cumva de spitalul unde a fost internat. Nu stiu ce sa fac, va implor.

1 răspuns:
| DNSK a răspuns:

Suna pe la spitale si explica la cine-ti rasp situatia.o sa dea niste clicuri si o sa vada!