| SweetySweet a întrebat:

As dori sa imi cumpar NOKIA N8. Ce imi puteti spune despre el? E ok telefonul sau e varza?happy funda pentru cel mai complex raspuns
(scuzati categoria!)

2 răspunsuri:
| OnlyGirl_5272 a răspuns:

E Boon

Fundoi

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Poi, e foarte buna si eu am telefonul Nokia N8 merge foarte rapid poti baga multe melodii maximul ar fi cam 200 de melodii(asa cred ca eu am cam 120 de melodii si mai pot baga dar nu stiu alte melodii) cam atat poti baga. poti face multe poze.are cablu de date, are gps, am poti sa ridici telefonul poti vedea tastatura (seamana precum calculatorul)laughing, are incarcator, are jocuri, cam atat pot spune, deci este foarte bun eu am de un an si este foarte bun nu a fost nicio problema. happy Funda?happy