| Cristinikaa a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon cu touchscreen, am strans deja 450 ron.As dori sa fie Nokia telefonul, pentru ca mereu mi-a placut aceasta firma.Imi puteti da ceva sugestii de telefoane cu touchscreen la liber Nokia? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| JahBless a răspuns:

La categoria touchscreen Nokia a ramas in urma.de ce? procesoarele sunt aceleasi. fara imbunatatiri etc.cel mai bine pe piata la touchscreen se tine samsungul.ei fac procesoarele si la i-phone-uri.confera cea mai buna fiabilitate.dar eu as mai strange bani si mi-as lua unul calumea. daca nu atunci ca si in cazul tau as opta pentru nokia.raportul pret calitate ramane cel mai bun la ei.

| Dragosh_8212 a răspuns:

E misto Nokia x3 touch and type dar e cam 800ron mai bine iei un Samsung cu touch ca e mai ieftin:) cam ca asta: http://www.compari.ro/......p36774513/ in general telefoanele de la Nokia sunt scuumpe

| 123454321 a răspuns:

Ia-ti un nochia exprees

| cristy_8053 a răspuns:

Ceau cristinikaa.Cu 450 de ron ai putea sa iti cumperi un Nokia express music 5800 cu touch screen, la mana a doua bineinteles. Eu detin unul si dupa parerea mea nu are cum sa te ajunga mai mult de 350 400 lei unul in stare buna.have a nice daybig grin