| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma ajutati.Cine cunoaste retete de pregatire a mastii de noapte acasa.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mască pentru noapte pentru ce tip de ten, dacă la asta te referi...sau pentru păr...Detaliază.

| marsy a răspuns:

Daca pentru fata. iti pot propune eu ceva

**masca cu o banana bine coapta care se zdrobeste adauga o lingurita de miere si 20 picaturi suc de lamaie. Se lasa pe fata 15-30 minute, se inlatura si se sterge un tampon imbibat in infuzie de musetel.

sau

masca din capsuni zdrobite amestecate cu albus de ou; se tine pe fata 20-30 de minute; se inlatura cu apa;