| annabarbu a întrebat:

As dori sa-mi spuneti cateva statusuri.

Mersiii! :d

Răspuns Câştigător
| AnonimusTheOo a răspuns:

1.Vaca portocalie la brutarie: as dori doua franzele albastre.

Brutarul: ne pare rau, nu avem decat baghete verzi.

Fiecare cu umorul lui. Macar aici sa nu tinem cont de reguli.
2.Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
3.Ma uit la luna,te vad pe tine,ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare. te vad pe tine, DA` da-te dr*** din fata mea odata!

1 răspuns:
| Kafeeauaalba a răspuns:

Erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine.
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
nu mai am cuvinte.nu mai am lacrimi. nu te mai am nici pe tine...
il iubesc da prostu nu-si da seama

Te iubesc. am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic... v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv... ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA pentru ca te iubesc si o sa te iubesc cat voi exista