| Sabina6776 a întrebat:

As dori sa pun o întrebare.Am cunoscut un băiat de ceva timp numai ca in mediul online, m-ar ajuta foarte mult un sfat sau niște sfaturi pentru a-mi da seama daca ma place la distanță..mulțumesc pentru atenție.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza sa te placa atunci cand sunteti impreuna, nu online. Pe net oricine place pe oricine, până cand se intalnesc față in față.
Dacă se vor intalni.

| smekerie123 a răspuns:

Depinde cat de mult comunicati și după părerea mea relațiile la distanta sunt destul de grele. încearcă sa fii mai indiferenta nu ii mai acorda multa atenție sa vezi dacă tine cu adevărat la tine și dacă îl interesează de tine. succes

| PăpușaDeDaPsihologieIași a răspuns:

Nu fii proasta că relațiile la distanta sunt o prostie...