| doubleb a întrebat:

As dori si eu un film de groaza groaza sa te sperii, va rog spuneti-mi unu super tare...imi trebuie pentru scoala, ca in fiecare saptamana ne uitam in anfiteatru toti elevii si am de propus un super film de groaza dar nu prea stiu asa...singuru care mi sau parut au fost vineri 13th si wrong turn

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

"The hills have eyes"... e chiar foarte bun (mai putin primele 5 min.big grin)oricum sa nu fi mancat inainte.Sau "The Ring", e foarte "frumos"Samara Morgan chiar imi da fiori)laughing

April
| April a răspuns:

Carrie, ecranizare dupa un roman al cunoscutului Stephen King; si actiunea se petrece tocmai intr- clasa de adolescenti.

| Diana_3268 a răspuns:

Dead silence straight face