| uNNN1k0lL a întrebat:

As dori sa-mi spuneti cel mai de groaza film, in afara de Saw toate partile, Wrong Turn toate partile, Drag me to hell, Insidious, The Human Centipede, The Exorcist, Masacrul din Texas pentru ca m-am uitat la toate si nu mi s-au parut cine stie infricosator. P.S : Ma speri c-am greu.

Răspuns Câştigător
| angelicaiuliana a răspuns:

Iti recomand The grudge, Haunt, The Conjuring!

| uNNN1k0lL explică (pentru angelicaiuliana):

Multumesc pentru aceste recomandari, sunt super.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Inbred (2011),Coffin Baby (2013),Friday The 13th (2009),Thir 13en Ghosts (2001),Grave Encounters 1 și 2 (2011/2012),[Rec] seria, The Ruins (2008),Martyrs (2008),Wolf Creek 1 și 2 (2005/2013),The Appearing (2014),Dark House (2014),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),The Cabin In The Woods (2012),Cabin Fever (seria), Case 39 (2009)

| uNNN1k0lL explică (pentru faramatania):

Multumesc, unele le stiu. Prefer Haunt sau The Grudge acestea m-au fascinat.

| FashionDream a răspuns:

The grudge, Oculus, The Ruins, Devil...

| Larisssa1 a răspuns:

Evil dead sunt 3 parti, Hatchet tot 3 parti sunt.

| qFineeti44 a răspuns:

Hey,stiu eu :bride of chucky sau seed of chucky sau scary movie

| dfarcas a răspuns:

The conjouring, final destination (1, 2,3, 4,5)