| Heys a întrebat:

As iesi in oras dar nu stiu s-o invit doar pe prietena mea sau sa iesim mai multi?

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Eu as spune sa iesiti mai multi pentru ca va distrati mai bine, dar s`o inviti se pe pr ta. Iesiti si voi la o pizza la un suc, mai barfitzi :]] Mai radeti;].

| Aleeeeeeee a răspuns:

Poti sa mergi impreuna cu un grup de prieteni, printre care si prietena ta. Iar apoi, sa iesiti voi doi, singuri happy.

| Piuliță a răspuns:

Trimite.i un SMS, si daca vrei sa vina mai multi prieteni, ii poti spune prietenei ei cea mai buna sa o invita si pe ea.

| Mateitza18 a răspuns:

Depinde ce vreitongue daca vreti sa fiti doar voi 2 sau vrei sa fii cu toti prietenihappy Asta tu decizi nu iti poate da nimeni un sfat bun, tu stii ce e cel mai bine pentru tine

| andreiutzu_2950 a răspuns:

Sa o inviti doar pe ea zic eu ca sa va apropiati mai mult si sa aveti succes in continuare in relatie. funda?