| AngelCosmy a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare deci, am oi prietena ne intelegem bine si maine imi propun s-o invit in oras si nu am curaj sau nu stiu cum sa procedez cine ma ajuta si pe mine? daca o luati in batjocora sa nu intrati aici

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Nu te iau in batjocora.pur si simplu spune-i ca vrei sa iesi cu ea. doar e prietena ta, nu? in plus nu fi incordat cand o faci.stai relaxat si zii:hai sa iesim, sa ne distram impreuna! zambeste-i si totul va fi bine. daca ii arati ca esti fericit cand o faci nu va refuza.ca la box, cu cat ii arati adversarului ca te doare cu atat te loveste mai tare. daca ii arati ca ai incredere ca va zice da asa se va intampla. ba-i bataie!

3 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Poti sa o suni in seara asta sau sa ii trimiti sms. ii zici ca ti-a venit o ideea ca vrei sa o inviti in oras, fa-ti curaj happy sigur nu te va refuza daca va intelegeti binewinking bafta! xD

| Aniella a răspuns:

Pai.o suni sau vb pe mess depinde unde.si o intrebi " maine esti libera? ma gandeam daca vrei sa iesim " nu trebuie sa.ti fie rusine.depinde de raspunsul pe care il vei primi! Mult succes:*

| ucigasuldetzantzari a răspuns:

Trimite-o la cumparaturi la materiale de constructii dupa o masuratoare cu lazer cu o raza de 1 km
daca e blonda va sta cu tine in oras toata viata