| sokey a întrebat:

As vrea niste casti care sa-mi acopere toata urechea tip DJ pentru calculator dar fara microfon si o culoare in afara de negru(albastru, alb, galben, combinate). Ca, cu ajutorul unui adaptor cu mufa pentru Samsung sa ascult cu aceleasi casti si la telefon pe strada. Si le vreau mai ieftine pana in 70 de lei. Multumesc

1 răspuns:
| fear1234567 a răspuns:

Pana in 70 lei....cred ca doar pe negru gasesti....de la Philips..am eu si sunt foarte bune.