| Shdudhs7s6sz5w6qjw a întrebat:

am un calculator, iar castile mele de gaming le-am spart.As vrea totusi sa folosesc unele de telefon pana imi iau altele.Am o mufa de microfon si de casti, iar astea de telefon sunt ambele combinate, cum fac sa bag pe o mufa si sa mearga ambele? va rog rapid

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Trebuie adaptor. Din proprie experienta nu gasesti foarte usor

1 răspuns:
| conservaGaming a răspuns:

Nu poti folosi microfonul de la castile de telefon la calculator, doar castile, insa incearca sa folosesti microfonul de la castile sparte, sunt sanse sa funcioneze chiar daca nu se mai aude sunetul in ele si pentru sunet poti folosi castile de telefon.