| Alyn1998 a întrebat:

As vrea niste jocuri de aventura gen: Prince of persia, bloodrayne, assassin creed, prototype(fara acestea) dar sa nu fie cu impuscaturi sau macar nu prea mult dar vreau sa fie cu sabii sa mergi pe pereti nu conteaza cat de nou e
funda

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Mie imi place Serious Sam big grin.Ii cu impuscaturi dar ii dragut :X

| ZethOfficial a răspuns:

U vrei nume de jocuri sau linkuri de download? fi mai explicit
Incearca sa mai schimbi genurile...bagate putin pe rpguri daca sti engleza, eu joc war3(strategie) pe garena de vreo 5 ani si tot nu m-am plictisit deoarece mereu apar harti noi, in ce ai zis u le-ai enumerat cam pe cele mai importante.
Daca le-ai terminat pe toate(si eu le-am terminat) joaca postal (18+ poti sa te pisi din mers pe oameni) sau stubbs the zombie(unu din preferatele mele, poti sa scoti capu oamenilor si sa le manaci creierele)
Funda pls!