| Lala_7531 a întrebat:

As vrea niste statusuri de despartire dar sa nu fie genul :"numai pot trai fara tine"...:X
big grin
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| stefanutza27 a răspuns:

Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine.
Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand.
Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit.
Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.
Dragostea este ca un fulg de nea… coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste.
Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.

1 răspuns:
| effect a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......messenger/

aici sigur vei gasi unul potrivit pentru tine :-)