| alexandru10000000001 a întrebat:

As vrea sa imi cresc numarul de abonati pe youtube stiti cumva cum as putea sa o fac?
am un canal gen pamflet daca vreti acesta este link-ul http://www.youtube.com/channel/UCCNs49T3fOpcuDLMasnAb0g
daca vreti abonativa nu mas supara daca ati da si un share

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfat prietenesc, daca acest pamflet ar trebui sa starneasca rasul eu nu am vrut decat sa inchid mai repede pagina.
Pentru a avea mai multi abonati iti trebuie un subiect misto, creativ, chestia cu cainele... nu prea merge.
Bravo tie daca tu reusesti sa stangi multi abonati pentru subiectul ales de tine.

| Rührselig a răspuns:

Pâi ţi-ai dat signur răspunsul, postează-l la toţi cunoscuţii, pune-i să-i dea share, şi psotează pe toate forumurile şi siteurile de publicitate.

| Andrei_Andrei_1995_7eVC a răspuns:

Daca te abonezi la MINE MA ABONEZ SI EU