| DemonvsAngel a întrebat:

As vrea sa imi schimb look-ul! Tot aproape(in afara de par adica nu vreau sa ma tund) cum sa imi prind parul,incaltaminte, accesori si papuci! Va rog! uitati-va si la poza de profil! Idei ceva pentru o fata care rade mult, timida. funda!

5 răspunsuri:
| artagonlord a răspuns:

Pai poti sa-ti faci freza cu coada, tricouri mai mici, pantaloni-->schimbai in yegari

| DemonvsAngel explică (pentru artagonlord):

Mersi ca ai incercat, dar vreau o schimbare pentru varsta mea asta merge la clasa a cincea poate! Sper sa nu te supari nu o zic cu rautate! Eu sunt Alexa! Tu?

| artagonlord a răspuns (pentru DemonvsAngel):

Zi-mi in ce clasa ce culoare iti place! si iti zic hainele

| DemonvsAngel explică (pentru artagonlord):

Imi plac toate culorile in afara de neon, si sunt a sasea. tu?

| artagonlord a răspuns:

Uite aici un sfat:

Dacă ai o siluetă atletică, te poţi considera o norocoasă, întrucât ai la dispoziţie o multitudine de modele de blugi din care să alegi. Blugii skinny, de exemplu, sunt potriviţi pentru forma corpului tău, mai ales dacă ai un posterior cu care te mândreşti şi vrei să-l pui în evidenţă. De asemenea, pentru silueta atletică sunt potriviţi si blugii tip jeggins (blugi din material subţire, care se mulează perfect pe picioare şi şolduri, la fel ca o pereche de colanţi).

În cazul în care formele corpului nu sunt bine definite, poţi opta cu încredere pentru o pereche de blugi boyfriend, de inspiraţie masculină. Croiala dreaptă poate ascunde faptul că nu ai şolduri proeminente sau un posterior bombat. Pentru o ţinută perfectă, combină blugii boyfriend cu topuri feminine şi delicate, cum ar fi cămăşile din mătase sau bluziţele înflorate.

Un truc eficient pentru silueta atletică este să alegi blugi care au buzunare mari pe posterior sau sunt decoraţi în zona buzunarelor frontale. Aceste detalii de design atrag atenţia asupra locurilor pe care vrei să le pui în valoare.