| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste nume de utilizator!
Dragute,simple,care sa inspire ceva,sa nu fie exagerat de lungi.
Puteti sa imi spuneti in romana, engleza, sau de ce nu...franceza happy
Uite careva care imi plac:Sun,The Daisy,Tanned,Swetty, Balon de guma, Floeur.
Dau funda la cele mai frumoase!

2 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Uite : L'amour, We are young, Forever young, Smile, Rose, Colours, Black and White, Cherries, Little, Fly Butterfly, Gumita, etc.

| adry2001 a răspuns:

Beauty, Fashion, Love, coolgirl, wintergirl, blacksheep, blackandwhite, lovegirl, sweetheart, anonima, belle, hannahmontana si cam atatea stiu. Sper ca te-am ajutat. Funda?