| Minamii a întrebat:

Hey~ Vreau sa-mi schimb numele tumblr-ului meu cu unul mai artistic. M-am gandit sa fie ceva in franceza sau engleza, dar nu romana. Ma puteti ajuta cu orice fel de cuvinte frumoase in franceza sau engleza? La alt tumblr am numele --Masquerade-- si as vrea un nume tot asa, scurt si sa semnifice ceva.

Răspuns Câştigător
| JuliaFdx a răspuns:

Mie imi place numele Quinet (inseamna filosof). Mi se pare destul de "artistic". Bafta :3

13 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca e sa ma iau dupa poza de la avatar ti-as indica I'm cu kuru'n sus

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Fă o favoare omenirii și dă-ți foc -_-

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Minamii):

Ui du huuuuuuuuo! buba neagra care esti rolling on the floor

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Sătetufcubățuldelamătură.T_T

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Minamii):

Ai mare noroc cu ochii tai, ca sunt negrii, altfel nu mai exista straduta in Hermannstadt sa nu mi te caut, da da

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

.*O*
De fapt ochii mei sunt schimbători laughing
Albastru deschis ↔ Albastru închis, câteodată albastru spre verde thinking tongue
.
Să mori tu că nu mai exista.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Minamii):

Sa mori si tu, de ce numai eu? laughing

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

De ce și eu? Ca să intre țara-n doliu național? Tu ești de ajuns, oricum nu vei fi o pierdere.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Minamii):

Are sa te omoare toate fetele, cand au sa vada ce frumuseste de baiat ai condamnat la moarte crying crying

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Deci am aflat că ești băiat... și vai ce modest ești, așa frumos te crezi?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Minamii):

Pe langa o urata...iti dai seama laughing)

| Minamii explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Okeeey. nici nu mă cunoști și comentezi thinking Bine. dă-ți cu părerea simte-te bine dar să-ți dau un sfat: nu te mai crede așa superior și bagă capu' într-o carte, poate mai intră ceva acolo :*
.
Ca să ma cobor puțin la nivelul tău, dă-mi voie să adaug: or să te despice băieții când or vedea ce frumusețe de fată ai insultat tongue

| 5452264489521 a răspuns:

Mdaa.câteodată se mai găsesc tupeiști din ăștia care să comenteze fără rost... I auzi