| Maiels a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie peripetiile pe care le-ati dus intr-o excursie, ceva de bine nu de rau, la mine a fost ceva bestial. Un tip a baut de a rupt la un bar si cand s-a intors a inceput sa se sarute cu o tipa (eram in excursie acum 2 ani si tipul era in clasa a 8-a)dupa au venit profi si adoua zi dimineata nu i-au mai luat in autocar si au venit parinti sa il ia.Please spuneti-mi si mie daca vi s-a intimplat ceva asemanator

Răspuns Câştigător
| kitty5065 a răspuns:

Si la noi in excursia de anul asta a fost o intamplare draguta laughing

ne-am caza si portarul de acolo s-a imbatat pe la 2 noaptea si a inceput sa bata la fiecare usa. cand a ajuns la usa unor copii care bausera si ei. ei i-au deschis si portarul a inceput sa zica, ca ne da amdenda si cheama politia, coppii astia fiind cam beti au inceput sa se certe cu portarul pana ce a venit profesorul cu care venisam sa ii desparta asa ca iti dai seama ce a fost a 2a zi pentru copii aia 2 rolling on the floor) laughing

2 răspunsuri:
| Maiels explică:

Mai traba voastra e daca nu ma credeti ...am martori o clasa intreaga. Mie chiar nu imi pasa ce credeti si oricum eu am intrebat daca vi s-a intimplat ceva haios

| TripleH_2380 a răspuns:

laughing rolling on the floor nu prea crad ca s-a intamplat asa ceva la nimeni dar exista o problema de unde stim ca nu minti :-\