| 1ulia a întrebat:

As vrea sa imi vand calculatorul. am cautat informatiile sistemului si am gasit asta: WINDOWS DARKNEZ XP SP3 DVD, DVD EDITION BY DARKNEZ, INTEL(R) PENTIUM (R) D CPU 2. 80GHz, (SPEED AND INSTALLED MEMORY) 2.81 GHz, 1, 00 GB of RAM. l-am luat acum vreo 7 ani. daca mai aveti nevoie de detalii, le caut. as vrea sa stiu ce pret ar putea avea. multumesc!

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Hmmmm dupa parerea mea acum un Pc cu 2 GB si un procesor de 2.5-3 GHz costa intre 1800-2500 nou al tau de 7 ani ar costa dupa mine cam 600-700 lei max.