| OvyBluRay a întrebat:

Cine are serialu sau key de la Windows Darknez Xp Sp3 am cautat tot internetul dar nu am gasit imi cere cand il instalez din deskop windows-ul ca nu am dvd rom

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi îl are dar Microsoftul şi logic ca trebuie să cumperi licenţă. Aici din câte ştiu pirateria nu e admisă. Dacă nu ai bani de licenţă sau de un computer mai performant lasă-te de Windows şi treci pe Ubuntu Linux; recomand 11.04 în Gnome Classic butat, asta ca să nu te încurci cu interfaţa Unity, e gratis şi ai tot ce vrei inclus pe el plus că este dimensoinat să lucreze atât cu hardware vechi cât şi cu cel nou, are toate driverele gata instalate, inclusiv pentru printere şi scanere şi se poate testa direct de pe Cd în mod live fără să îl instalezi sau de ce nu chiar de pe un stick USB; La fel se poate instala şi Windows-ul indiferent ca e XP sau Windows 7.Vei vedea ca nu greu să lucrezi cu Ubuntu sau de ce nu, poţi încerca PC linux OS sua o distribuţie personalizată; pentru asta ia legătura cu mine la 0747783289(Vodafone). Numa bine

| DeyCj a răspuns:

Apoi Windows Darknez Edition nici nu e de la Microsoft ca e un warrens tot din categoria mizerie în care se include Windows Xp alien Edition, Black Xp sau Last Xp, toate pline de viruşi şi programe ce ţi le baga pe gât şi pe care poate nici nu le vei folosi vreo dată, mă rog este alegerea ta.Serialul este oricare de Windows Xp dar nu recomand aşa ceva. Dacă tot vrei un Windows Xp personalizat atunci îl poţi face chiar tu folosind Nlite şi măcar ştii că nu are viruşi sau alte minuni prin el.Succes

| gabitzuuu11 a răspuns:

Rhkg3-8yw4w-4rhjg-83m4y-7x9gw cu litere mari. merge cu siguranta. 100%