| stan_8733 a întrebat:

As vrea sa mi cumpar o chitara acustica tip western pana in 350- roni... care este mai buna? adica nu vreau hora ci altceva. am gasit zeci de firme si nu stiu nimic despre ele... imi puteti da un link?

Răspuns Câştigător
| Diio a răspuns:

Cea mai buna chiatar western este C.Aemon.este pana in 375 lei si e perfecta:X uitete: http://www.google.ro/......tp?/imgres 102&itbs=1&iact=rc&dur=342&ei=_ZQgTYfpI8fA8QOt3eyHBw&oei=_ZQgTYfpI8fA8QOt3eyHBw&esq=1&page=1&ndsp=15&ved=1t:429, r:13, s:0&tx=66&ty=49&biw=1024&bih=641 fundita?:o3

1 răspuns:
| valeriu_7772 a răspuns:

daca esti incepator ia-ti o hora crede-ma... nici mie nu imi trebuia hora pana nu am tinut una in mana. Iti alegi modelul 12204 westernwinking ai sa vezi cum e (neagra. e putin grea adeca o simti in mana. nu e banana ca celelalte si are un sound placut)